Radio Kraków

Koncerty

Myslovitz w Radiu Kraków!

W piątek 9 czerwca o godz. 19.00 w Studiu im. Romany Bobrowskiej dla radiowej publiczności zagra zespół Myslovitz. Transmisja koncertu na antenie.

Koncert Ankh w Radiu Kraków

Występowali w Jarocinie, na Przystanku Woodstock, ale też podczas Rio Art Rock Festival. Przez wielu krytyków, są uważani za jeden z najlepszych na świecie zespołów z pogranicza rocka progresywnego i tzw. ciężkiego grania. Jedną z płyt nagrali ... w studiu Radia Kraków. Kielecka grupa Ankh - bo o niej mowa - już 5 maja, wystąpi w Studiu im. Romany Bobrowskiej Radia Kraków. Koncert poprowadzi Tomasz Buszewski. Początek o godz. 19.00. Zaproszenia na antenie!

Pudelsi w Radiu Kraków!

Zapraszamy 12 marca, o godz. 18:00 do Studia im. Romany Bobrowskiej. Bezpłatne zaproszenia na koncert do zdobycia na antenie, transmisja koncertu na antenie Radia Kraków.

Wyjątkowy koncert na zakończenie obchodów jubileuszu 95-lecia Radia Kraków

9 grudnia o godz. 19.00 na scenie Studia im. Romany Bobrowskiej wystąpią Skaldowie!

Jan Wojdak z zespołem Wawele w Radiu Kraków!

Zapraszamy 25 listopada o godz. 19.00 do Studia im. Romany Bobrowskiej. Bezpłatne zaproszenia na koncert do zdobycia na antenie, transmisja koncertu w Radiu Kraków.

95 lat Radia Kraków - koncert „Przemyk Akustik Kwartet”

Za nami kolejny koncert w ramach obchodzonego w tym roku jubileuszu 95-lecia Radia Kraków. 18 listopada o godz. 19.00 w Studiu im. Romany Bobrowskiej Renata Przemyk zaprezentowała projekt „Przemyk Akustik Kwartet” – jeden z dwóch specjalnych projektów przygotowanych z okazji 30-lecia swojej pracy artystycznej. „Przemyk Akustik Kwartet” to intymny koncert złożony z wyjątkowych piosenek Artystki zaaranżowanych na kwartet akustyczny w specjalnie do tego projektu stworzonej oprawie świetlnej. Wystąpili: Renata Przemyk – wokal, instrumenty perkusyjne; Piotr Wojtanowski – gitara basowa, gitara akustyczna; Piotr Bogutyn – gitara akustyczna oraz Jacek Bielecki – wiolonczela.

95 lat Radia Kraków i 30 lat pracy artystycznej Roberta Kasprzyckiego

Koncert dwóch jubileuszy 14 października w Studiu im. Romany Bobrowskiej.

45 lat z Radiem Kraków!

Jubileuszowy koncert Antoniego Krupy 4 października o godz. 19.00 w Studiu im. Romany Bobrowskiej. Wstęp wolny – zapraszamy.

Koncert „Głos Narodów. Razem do zwycięstwa!” w Radiu Kraków

W imieniu Fundacji Centrum Polsko-Ukraińskie zaprosiliśmy na występ Igora Grochockiego i zespołu IZZI w środę 28 września 2022 do Studia S-5 Radia Kraków.

Antoni Krupa i Przyjaciele. Koncert dla Ukrainy

W sobotę zaprosiliśmy do Studia S-5 im. Romany Bobrowskiej o godz. 19 na wyjątkową, muzyczno-poetycką opowieść o najpiękniejszym okresie w muzyce rozrywkowej – latach sześćdziesiątych. Program wypełniły kompozycje Jarka Śmietany i Antoniego Krupy, a także covery muzycznych hitów z tamtych lat.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię