Radio Kraków

Koncerty

Koncert PRO MEMORIA dla św. pamięci Profesor Wandy Półtawskiej

4 grudnia 2023 roku w Filharmonii Krakowskiej o godz. 19:00.

Koncert zespołu Róże Europy w Radiu Kraków

Chcą Państwo usłyszeć na żywo takie przeboje jak "Jedwab", "Rock’n’rollowcy", "Kontestatorzy", "Zwierciadełko", czy "Krew M. Monroe"? Róże Europy są gotowe. Urodzeni podróżnicy. Miłośnicy rock’n’rolla. Grają od 40 laty ponieważ, to ich pasja i hobby. W niedzielę (26 listopada) wystąpią w Studiu im. Romany Bobrowskiej Radia Kraków. Transmisja na antenie od godz. 18.05. Koncert poprowadzi Tomasz Buszewski. Zaproszenia na antenie!

Prapremierowy koncert Kępiński >|< Kowalonek

Radio Kraków Live: prapremierowy koncert Kępiński >|< Kowalonek odbył się 28 października w Studiu im. Romany Bobrowskiej.

Energetyczne zakończenie wakacji na „Letniej scenie Radia Kraków” - 3 września zagra Kapela Hanki Wójciak!

Hanka Wójciak, na co dzień nasza redakcyjna koleżanka, to wokalistka i pieśniarka, autorka tekstów i współautorka muzyki oraz laureatka m.in. nagród na Festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej, Studenckim Festiwalu Piosenki, Festiwalu Twórczości Korowód, Rock & Chanson Festival. W 2022 roku Hanka Wójciak została uhonorowana nagrodą Miasta Zakopane „Siła korzeni” - przyznawaną za osiągnięcia w szerzeniu kultury i szczególną dbałość o materialne oraz niematerialne dziedzictwo kulturowe regionu tatrzańskiego, przekazywane kolejnym pokoleniom.

Sokół Orchestra z projektem „Navia” na Letniej Scenie Radia Kraków

Fuzja tradycji z nowoczesnością, muzyczne spotkanie przeszłości z teraźniejszością — Sokół Orchestra to projekt zrodzony z fascynacji muzyką Półwyspu Bałkańskiego, zwłaszcza tą wykonywaną na instrumentach dętych blaszanych. Muzycy kultywują unikalny – charakterystyczny dla Bałkanów – styl gry na tych instrumentach. Zapraszamy 27 sierpnia o godz. 17.00.

Rasm Almashan na „Letniej scenie Radia Kraków”

Zapraszamy 20 sierpnia o 17.00 na radiowy dziedziniec. Transmisja koncertu na antenie.

Zespół Lorein na „Letniej scenie Radia Kraków”

Zapraszamy 13 sierpnia o godz. 17.00 na radiowy dziedziniec.

Lor na Letniej scenie Radia Kraków

Zespół Lor składa się z 4 młodych i utalentowanych muzycznie dziewczyn, które tworzą niezwykle klimatyczną, pełną kobiecej subtelności muzykę. Ich wyjątkowość polega na tym, że w znacznej mierze opiera się na połączeniu skrzypiec, pianina i ujmującego wokalu.

Zderzenie muzyki rockowej z ludowymi tekstami - zespół PotOCK na Letniej scenie Radia Kraków

Cztery góralskie kobiece wokale w połączeniu z mocnym brzmieniem gitar, basu i perkusji - 30 lipca o godz. 17.00 w ramach Letniej scenie Radia Kraków prawdziwa folkowo – rockowa uczta. Ze względu na prognozy meteorologów, które zapowiadają deszcz, koncert odbędzie się w studiu S5, a nie na radiowym dziedzińcu.

Podhalański ogień przeplatany liryczną nostalgią i wirtuozerskimi popisami

Zespół FiśBanda 23 lipca na letniej scenie Radia Kraków.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię