Piłkarze Termaliki Bruk-Bet Nieciecza przed tygodniem przegrali, po wspaniałym widowisku,  z liderem ekstraklasy Piastem Gliwice 3-5. Wynik zaczerpnięty z ligi hokejowej dostarczył wielu emocji kibicom zgromadzonym na nowym stadionie. Kibice „Słoników” wciąż czekają więc  na pierwsze zwycięstwo swoich piłkarzy w podtarnowskiej Niecieczy na nowym obiekcie. Szansę na ten historyczny wynik dostaną już dziś, kiedy do Niecieczy przyjadą zawodnicy Jagiellonii Białystok.

Podopieczni Michała Probierza pokonali w ostatniej kolejce Koronę Kielce 1:0 i zajmują 13. miejsce w ligowej tabeli i obie drużyny dzieli w tabeli tylko punkt. W pierwszym meczu między tymi drużynami lepsi byli białostocczanie, wygrywając 2:0.

Mecz Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Jagiellonia Białystok rozpocznie się w sobotę o godz. 18.00. Relacje z tego spotkania w audycji "Sport w Radiu Kraków".  Zapraszamy także na relację "minuta po minucie" na stronie internetowej.